mana
برند و فروشگاه ميوه نو

 

برند ميوه نو مجموعه اي است سازمان يافته با بيش از 70 سال تجربه و تخصص در حوزه خريد ، فروش ميوه ، صيفيجات و سبزيجات. اين شركت با در اختيار داشتن پرسنل متخصص در زمينه ميوه تره بار با اتكا بر تجربيات خود و امكانات فراوان با رويكرد نوآوري در عرضه ميوه جات ، صيفيجات و سبزيجات اقدام به راه اندازي يك ميوه فروشي به صورت آنلاين كرده است.

به همين جهت و با راه اندازي سايت اين مجموعه به آدرس اينترنتيي www.mivehno.com خريداران محترم مي توانند به صورت آنلاين و در محل خود محصولات متنوع كشاورزي اعم از انواع ميوه ، صيفي جات و سبزيجات نمايند.

همينطور خريداران عمده از سراسر ايران و يا كشورهاي ديگر مي توانند با ورود به سايت شركت ميوه نو و يا با تماس تلفني و يا از طريق ايميل از امكانات فروش شركت ميوه نو استفاده بهينه نمايند . واردكنندگان ميوه تره بار نيز مي توانند از طريق سايت اين شركت اقدام به عرضه محصولات خود نمايند. مجموعه ميوه نو جهت رفاه خريداران محترم اقدام به عرضه خدمات مختلف در حوزه ميوه تره بار نموده كه به شرح ذيل مي باشد.

فروش محصولات ميوه تره بار به صورت آنلاين به خريداران محترم

خدمات فروش آنلاين ميوه نو به نوعي طراحي گرديده تا اصول مشتري مداري به صورت كامل رعايت گرديده و تمامي خريداران محترم بتوانند در هر نقطه از شهر تهران به سهولت سفارش گذاري نموده و خريد خود را در محل مورد نظر خود دريافت كنند. از مزاياي مهم خريد از فروشگاه ميوه نو مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

  • ميوه ها و صيفيجات و سبزيجات بر اساس سفارش مشتري و كيفيت آن به روز ارائه گرديده و تحت هيچ شرايطي از ميوه هاي چند روز مانده استفاده نمي گردد بنابراين داراي كيفيت بسيار عالي و همينطور تازه و با طراوت مي باشد.
  • خريداران محترم مي توانند تمامي محصولات مورد درخواست خود را از طريق سايت mivehno.com  و يا تلفن تماس 02122374938 و موبايل 09128443676 سفارش گذاري نموده و با كيفيت عالي و بسته بنديي مناسب در محل خود تحويل بگيرند از اين رو صرفه جويي فراوان در وقت و زمان مشتري به عمل خواهد آمد. شما مي توانيد اين ساعات را به امورات ديگر خود اختصاص دهيد و با فراغت كامل محصول مناسب خود را در محل دريافت نماييد.
  • اين محصولات در بسته بندي هاي بسيار مناسب جهت محافظت از آسيب ارائه مي گردد.

ناوگان حملو نقل شركت ميوه نو محصولات سفارش گذاري شده را در زمان مناسب به خريداران محترم عرضه خواهد نمود.

  • تنوع فراوان هر محصول اين امكان را مي دهد تا خريداران محترم علاوه بر آگاهي از انواع ميوه ها و آشنايي با آن ها اقدام به خريد متفاوتي نمايند قيمت ميوه و سبزيجات و صيفي جات نيز بسيار مناسب مي باشد.

 

خدمات مجالس و تشريفات

شركت ميوه نو امكانات بسيار مناسبي را در جهت ارائه سرويس ها و خدمات لازم براي خريداراني كه داراي مجالس مختلف مي باشند فراهم نموده است. خريداران محترم مي توانند از طريق سايت اين شركت www.mivehno.com  و يا تلفن تماس 02122374938 و يا 09128443676 براي زمان مورد نظر خود انواع محصولاتت مجلسي را با بالاترين كيفيت سفارش گذاري نموده و در تاريخ اعلام شده مشتري به سهولت تحويل بگيرند.ازز مناسبت هاي خاصي كه معمولا با حساسيت ويژه اي بين عموم مردم دنبال ميشود ميوه عيد و ميوه شب يلداا  مي باشد

خدمات ميوه آرايي

چنانچه خريداران محترم تمايل به دريافت محصول سفارش گذاري شده خود بر اساس مدل چيدمان و يا بسته بندي هاي متفاوت را داشته باشند مي توانند كليه موارد نياز را از طريق صفحه ميوه آرايي بر روي سايت ميوه نو www.mivehno.com    و يا با تماس تلفني به شماره 02122374938 با كارشناسان شركت ميوه نو سفارشش  گذاري نموده و از امكانات اين مجموعه استاده بهينه نماييد.

خدمات صادرات و واردات

شركت ميوه نو به پشتيباني بيش از 70 سال سابقه در حوزه ميوه و تره بار با شناخت كامل بازار ميوه و تره بار ايران و همينطور شناخت كشورهاي پيشرفته در زمينه كشت محصولات كشاورزي و موارد توليد آن ها در بخش صادرات و واردات داراي امكانات و تخصص فراواني در اين زمينه مي باشد . از هر كحاي دنيا كه حضور داشته باشيد و علاقه مند به خريد مخصولات ميوه تره بار ايران باشيد مي توانيد از طريق سايت ميوه نو www.mivehno.com  و يا تماس با ما 02122374938 از مجموعه خدمات ما بهره مند گرديد . همينطور چنانچه تجارت شما صادرات ميوه ميي باشد و علاقه مند به حضور در بازار ايران و يا هر كجاي جهان كه باشيد نيز مي توانيد از خدمات ما بهره مند شويد.

فروش عمده

شركت ميوه نو براي تمامي خريداران و سرمايه گذاران محترم كه در حوزه ميوه تره بار به صورت عمده فعاليت مي نمايند و در اقصي نقاط ايران حضور دارند امكانات تخصصي را فراهم آورده است. خريداران محترم مي توانند با توجه به نرخ بازار استان خود و نوع ميوه محصولات مورد نظر خود را در سايت انتخاب و سفارش گذاري نموده و در محل مورد نظر خود تحويل گيرند. بديهي است به جهت مقرون به صرفه بودن و با توجه به آنكه هزينه ارسال به عهده مشتري خواهد بود ميزان سفارشات نبايد كمتر از دو تن باشد . ما مي توانيم بهترين محصولات را براي شما بدون حضور خودتان برايتان ارسال نماييم. همينطور كليه كساني كه در حوزه محصولات كشاورزي سرمايه گذاري نموده اند مي توانند براي معرفي و فروش محصولات خود در بازارهاي داخلي و يا بازارهاي خارجي با مراجعه به صفحه فروش عمده در سايت ميوه نو www.mivehno.com  و يا با تلفن 02122374938 و موبايل 09128443676 تماس  گرفته و از خدمات اين شركت استفاده لازم و بهينه داشته باشند.

 

كمپين سلامتي

شركت ميوه نو با هدف اصلاح الگوي مصرف خانواده و بر اساس تشويق خريداران محترم به استفاده بهينه و مناسب از محصولات كشاورزي در سبد تغذيه اقدام به راه اندازي صفحه كمپين سلامتي بر روي سايت خود نموده است در اين صفحه شما مي توانيد با انتخاب هر كدام از آيتم هاي اين بخش و با توجه به شرايط فيزيكي خود رژيم تغذيه مناسب براي يك دوره را انتخاب نموده و پس از سفارش گذاري در محل خود تحويل بگيريد. اين آيتم ها براي 1- مردان 2- بانوان 3- ورزشكاران 4- كودكان 5- بيماران ديابتي 6- بانوان باردار 7- سالمندان و زير نظر پزشك متخصص تغذيه فراهم گرديده است؛ و شما مي توانيد با خواص ميوه آشنا شويد و متناسب با وضعيت و شرايطط خاص خود از ميوه ها استفاده بهينه نماييد بديهي است استفاده بهينه و مناسب از محصولات ميوه و تره بار در هرر خانواده ايراني سلامت خانواده را تضمين مي نمايد.

شما مي توانيد براي داشتن اطلاعات بيشتر از نوع فعاليت شركت ميوه نو به آدرس www.mivehno.com  و مراجعه نموده و از امكانات بسيار مناسب اين مجموعه استفاده نماييد . همينطور مي توانيد با شماره تلفن هايي 02122374938 و يا موبايل 09128443676 تماس گرفته و كليه موارد خود را با كارشناسان مجموعه ما در ميان گذاشته و از بهترين خدمات استفاده لازم و مناسب را دريافت نماييد.

www.mivehno.com

tel:02122374938

mob:09128443676

 


ادامه مطلب

[ بازديد : ] [ ۲۶ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۸:۱۵:۱۶ ] [ mana ]

[ نظرات (0) ]

محبوب ترين و جديدترين آهنگ ها در اكسين موزيك

با نام و ياد خداوند متعال

پايگاه اينترنتي اكسين موزيك با هدف كمك به پيشرفت موسيقي كشور و معرفي آثار موسيقي ايراني به مراجعه كنندگان و همچنين دانلود آهنگ هاي ايراني مجاز به طور رسمي آغاز به كار كرده و به اميد خداوند با كمك شما دوستان و بازديدكنندگان عزيز ان شاء الله به يك سايت موسيقي قدرتمند در سراسر كشور تبديل خواهد شد. اميد است در اين مسير از راهنمايي ها و مطالب سازنده شما عزيزان نيز بهره ببريم.

 

اكسين موزيك به نشاني oxinmusic.ir از همين ابتداي شروع به كار خود مي كوشد تا در محيطي صميمي و آرام ، سرگرم كننده و با نشاط؛ تجربه اي لذت بخش  را از دانلود و گوش سپاري به موسيقي ايراني را براي بازديدكنندگان علاقه مند و كاربران خود فراهم كرده و خدمات بهتري را به آنها ارائه دهد. دانلود راحت و بي دردسر آهنگ با بالاترين كيفيت به همراه بروزرساني سريع از خدماتي است كه “اكسين موزيك” براي كاربران خود به ارمغان آورده است؛ اكسين موزيك گرچه اولين سايت در اين حوزه نمي باشد و قطعا آخرين هم نخواهد بود اما تلاش ما اينست تا با راه اندازي بخش هاي جذاب و جديد از قبيل اخبار روز، گزارش، گفتگو، نقد آلبوم هاي موسيقي تازه به بازار آمده، موسيقي فيلم، بانك كامل اطلاعاتي آلبوم هاي داخلي، جدول فروش آلبوم هاي داخلي و بخش هاي خبري – تحليلي جذاب و متنوع؛ اكسين موزيك را متفاوت و متمايز نماييم. علاوه بر قسمت هاي ذكر شده، اكسين موزيك در نظر دارد تا با جمع آوري و ارائه بهترين و بروزترين محتوا در اين زمينه با اعمال نظم و ترتيب خاص به محتواي سايت شما بازديدكننده عزيز را در رساندن به هر آنچه نياز داريد هدايت كند؛ همچنين سعي دارد ضمن ارائه خدمات دانلود آهنگ در دو كيفيت متفاوت با لينك مستقيم امكان شنيدن آنلاين و حتي پخش آنلاين اختصاصي را هم در وبلاگ كابر فراهم نمايد.

 

اكسين موزيك همه هفته يكي از رويدادهاي موسيقي كشور و يا يكي از كنسرت هاي اجرا شده را انتخاب نموده و به پوشش جداگانه گزارشي، تحليلي و تصويري آن مي پردازد. همچنين هر هفته به بررسي يكي از قطعه هاي ماندگار و خاطره برانگيزِ موسيقي فيلم هاي سينمايي نيز مي پردازد و ضمن پرداختن به جزئيات و حواشي جذاب آن، همزمان كاربران مي توانند آن قطعه مورد نظر را بشنوند. از قابليت هاي ديگر سايت اكسين موزيك كه نظرات و ديدگاه هاي متنوع نويسندگان و منتقدان را درباره رويدادهاي موسيقي داخلي و جهان در بر دارد و كاربران مي توانند با قرار دادن يادداشت هايشان، در بحث ها شركت كنند؛ تمامي مطالب قرار گرفته بر روي سايت مجاز بوده و به درخواست عوامل پخش صورت مي گيرد و در صورتي كه باعث نقض حق كپي رايت شده و يا با عرف جامعه و قوانين و مقررات در تناقض و تضاد باشد؛ در اسرع وقت از روي سايت و همچنين سرور دانلود پاك مي گردد.  اكسين موزيك هيچگونه ارتباطي با سايت هاي غير اخلاقي و مغاير با موازين و قوانين ايران نداشته و تنها از قوانين كشور تبعيت خواهد كرد. اكسين موزيك در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت گرديده بنابراين در صورت درخواست حذف مطالب از سوي اين ستاد بدون هيچ قيد و شرطي آن مطلب پاك خواهد شد.

 

 

محبوب ترين آهنگ ها

آهنگ حميد سبزيان به نام شب انتظار

آهنگ سامي بيگي به نام تو خوبي

آهنگ مريم حيدرزاده به نام مرغ آمين

آهنگ سعيد آسايش به نام توبه كردم

آهنگ مهران كي پيشينيان به نام چقدر پاييز بشمارم

آهنگ بابك مافي به نام عطر تو

آهنگ عماد طالب زاده به نام ميخوامت

آهنگ سامان جليلي به نام حالم بده

آهنگ پوژنگ پروازي به نام سكوت تلخ

آهنگ علي تك به نام بعد از تو

آهنگ احسان انوري به نام ته قصه

آهنگ دانيال احمدي به نام واقعيت

آهنگ فرتاش كاپتان به نام همه چي رواله

آهنگ عادل دستيار به نام شب عروسي

آهنگ قاف و اشكان فدايي به نام شك

 

جديدترين آهنگ  ها

 

آهنگ مسعود محمد نبي به نام حس آرامش

آهنگ عباس شمس به نام حال من خوبه

آهنگ عليرضا ظريف به نام كريستيانو رونالدو

آهنگ عليرضا ريزنده به نام تو هر جوري باشي

آهنگ كيوان ديداري به نام اگه باشي

آهنگ محسن يزدان شناس به نام روزگار

آهنگ راستا به نام آغوش

آهنگ يوسف زماني به نام ديدار آخر

آهنگ علي پيشتاز و سمير به نام شبه

آهنگ اشوان به نام هنوزم ميشه

آهنگ كوروش صنعتي به نام شباي انتظار

آهنگ علي بوتيمار به نام دلت گرفته

آهنگ سينا فردوسيان به نام از همون اول

آهنگ حميد حقيقت خواه به نام عشق پوشالي

آهنگ فرهاد آرمان مهر به نام عاشقانه

آهنگ سعيد رستمي و رضا ملكي به نام اجازه ميدي

آهنگ عارف به نام خط رو خط

آهنگ حامد بي و علي KF به نام دلسرد

آهنگ ناصر زينعلي به نام حس تازه

آهنگ علي لهراسبي به نام بنويس


ادامه مطلب

[ بازديد : ] [ ۲۶ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۸:۱۴:۲۵ ] [ mana ]

[ نظرات (0) ]

۱ |